DEBI IZ SNOVA: Joveljić nastavio tamo gde je stao Luka Jović

Dejan Joveljić je postigao prvenac za Ajntraht (FOTO: Srđan Stevanocić/Starsport)

Kakav debi Dejana Joveljića u dresu Ajntrahta. Rezultatski ne dobar, ali postigao je prvenac u porazu od Jang Bojsa sa 5:1.

Doskorašnji napadač Crvene zvezde je postigao jedini gol na utakmici za svoj tim. U igru je ušao na startu drugog dela meča, a mrežu švajcarskog šampiona je zatresao u 82. minutu.

Sve ovo sluti na dobru sezonu mladog fudbalera, koji je nastavio tamo gde je stao njegov sunarodnik Luka Jović, sada član Real Madrida.

Možda rezultatski debi Joveljića nije dobar, ali što se golova tiče nije moglo bolje da počne. Treba napomenuti da su od prvog minuta na terenu za Ajntraht igrali i Filip Kostić, odnosno Mijat Gaćinović.

Nadamo se da će Dejan Joveljić nastaviti da rešeta mreže i u onim mnogo bitnijim utakmicama, koje se igraju za bodove.