DEBI IZ SNOVA: Šaponjić postigao gol na prvom meču za Atletiko!

Ivan Šaponjić debitovao golom za Atletiko (FOTO: Srdjan Stevanovic/Starsport)

Naš napadač Ivan Šaponjić imao je debi iz snova u dresu Atletiko Madrida. On je postigao gol u prvoj utakmici za novi klub.

Ovaj momak iz Nove Varoši je na utakmici protiv Numansije od 3:0 zatresao mrežu rivala u 77. minutu.

Šaponjić se odlično snašao u kaznenom prostoru rivala iskoristivši asistenciju sa levog krila, pa mu nije bilo teško da sa šest metara udvostruči dotad minimalnu prednost.

„Jorgandžije“ su povele protiv španskog drugoligaša 11 minuta pre toga, preko Vitola. Konačan ishod susreta postavio je Felipe u 83. minutu.

DEBITOVAO LUKA JOVIĆ: Real poražen, Bajern za dva minuta sve rešio

Ipak, pored dobre vesti i pogotka Šaponjića navijači madridskog kluba imaju razlog za zabrinutost, jer se sredinom prvog dela meča povredio 126 miliona evra plaćeni Žoao Feliks i bio je prinuđen da napusti teren.