DEBITOVAO LUKA JOVIĆ: Real poražen, Bajern za dva minuta sve rešio

Joviću se baš neda. Naš fudbaler zamenjen posle 16 minuta (PHOTO: Denis Doyle/Getty Images)

Fudbaleri Real Madrida poraženi su od Bajerna sa 3:1 u prijateljskom meču, a priliku da debituje za „kraljevski klub“ dobio je Luka Jović.

Naš napadač je utakmicu počeo sa klupe, a na samom startu drugog poluvremena zamenio je Karima Benzemu.

Bavarci su do prednosti došli u 15. minutu, kada je mežu Tiba Kurtoe zatresao Korentin Toliso. Pokušavali su izabranici Zinedina Zidana da poravnaju rezultat do odlaska na odmor, ali u tome nisu uspeli.

U nastavku meča oba trenera su izvršili veliki broj izmena. Ipak, to je više odgovaralo Bajernu, koji je u razmaku od dva minuta postigao dva gola.

Ni najveće pojačanje Madriđana, Eden Azar nije pomogao ekipi da izbegne poraz (Photo: Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images)

Najpre se u strelce upisao Robert Levandovski u 67. minutu, a nakon njega rezervnog golamana Reala Kejlora Navasa je savladao i Serž Gnabri.

Do kraja meča fudbaleri madridskog kluba su postigli počasni pogodak. Jedini strelac bio je Rodrigo.

Debi našeg Luke Jovića nije bio baš najbolji, ali se nadamo da će već u nardnoj utakmici sve biti drugačije.

Sledeći meč Real Madrid igra protiv Arsenala 24. jula u jedan sat iza ponoći.