DERBI IZ DRUGOG UGLA: Ovako je Milojević „preživeo“ penal (VIDEO)

Crvena zvezda je savladala Partizan sa 2:0 u 160. „večitom derbiju“ i tako se našla na korak od odbrane titule šampiona Srbije.

Golove za „crveno-bele“ postigli su El-Fardu Ben iz jedanaesterca u 60. i Vukadinović u 80. minutu.

Za Partizan strelac je bio Rikardo Gomeš u poslednjem minutu utakmice, sa bele tačke.

Interesantan snimak postavila je Crvena zvezda na društvene mreže, s opisom „Kako je šef Milojević gledao izvođenje penala“.

Naime, trener Zvezde nije želeo da gleda u pravcu izvođenja najstrože kazne, već je čekao reakciju navijača i svoje klupe.

View this post on Instagram

A post shared by FK Crvena zvezda (@crvenazvezdafk) on

Ispostavilo se da nije imao razloga za strah, ali verujemo da je ovako hteo da „pomogne“ svom igraču da savlada Vladimira Stojkovića.

Nakon 33. kola „crveno-beli“ imaju 48 bodova, šest više u odnosu na niški Radnički, koji je juče remizirao s Čukaričkim 2:2.

Partizan je ovim porazom pao na peto mesto, s 30 bodova.

PRE 73 GODINE: Ovako je izgledao prvi „večiti derbi“ (FOTO)