PLS: Imenjaci 3:0, nula Zlatibora i Grafičara, Pazar iščupao remi

Prva liga Srbije počela je u petak susretom Metalca i Zemuna koji je završen 1:0, a ove subote nastavljena je s tri nove utakmice.

Metalac je u Gornjem Milanovcu golom Darka Gojkovića u 65. minutu savladao fudbalere Zemuna.

Radnički iz Kragujevca dočekao je imenjaka iz Pirota i ispratio ga kući s tri gola u mreži.

Strelci za „đavole“ bili su Stevan Kovačević u 20. minutu, Miodrag Milenković u 84. i Slađan Nikodijević minut pre kraja.

Novi Pazar, koji u PLS učestvuje zbog odustajanja Borca, uspeo je da ostane neporažen u Beogradu protiv Sinđelića.

Domaći su poveli u petom minutu, gol je postigao Ju Žang, da bi Pazarci izjednačili u 61. preko Anesa Hota.

Filijala Crvene zvezde, Grafičar, odolela je na gostovanju u Čajetini protiv Zlatibora, 0:0.

U nedelju će biti odigrana još tri susreta Prve lige Srbije:

17.30 Dinamo Vranje – Smederevo
17.30 Trajal Kruševac – Kolubara
17.30 Žarkovo – Budućnost Dobanovci

Kolo kompletira utakmica između Bačke i novosadskog Kabela, 5. avgusta, u 20 časova.

OBAVEZNO POGLEDAJTE Kako se košarkaši Srbije spremaju za Svetsko prvenstvo – Teodosić, Bjelica, Simonović, Lučić i Milutinov

MERIDIAN SELEKTOR – SKRATI SPISAK Izaberi idealnih 12 i osvoji vredne nagrade!