KUP NEMAČKE: Kostić i Rebić spasili Ajntraht, Grujić asistent za Hertu

Kostić je nastavio tamo gde je stao prošle sezone (FOTO: Alex Grimm/Bongarts/Getty Images)

Fudbaleri Ajntrahta uz dosta muke su uspeli da se plasiraju u drugo kolo Kupa Nemačke, pošto su pobedili Manhajm sa 5:3.

Morali su dosta da se pomuče izabranici Adija Hitera ne bi li savladali trećeligaša, a loše je počelo za ekipu iz Frankfurta.

Već posle 11 minuta igre domaćin je neočekivao vodio sa 2:0. Ipak, to je trglo goste koji su zaigrali dosta bolje. Uspeli su do odlaska na odmor da poravnaju rezultat.

UVEK NA DOBITKU Da li verujete da košarkaši Srbije osvajaju zlato?

Najpre je ishod smanjio Kamada, a onda je i Filip Kostić doneo izjednačenje. Bio je to reprezentativcu Srbije treći gol na poslednje dve utakmice.

U nastavku ponovo šok za Ajntraht. Manhajm je opet poveo, ali onda su usledila tri gola fenomenalnog Anta Rebića i senzacija je sprečena.

Na ovom meču pored Kostića u startnoj postavi se od naših fudbalera našao i Dejan Joveljić koga je u 57. minutu zamenio Pasijensija, dok je Mijat Gaćinović u igru ušao u 75. minutu.

Ubedljiva je u bila Herta protiv Eištata. Tim iz Berlina je slavio sa 5:1, a asistent kod trećeg gola koji je postigao Vedad Ibišević bio je naš Marko Grujić, koji je odigrao ceo meč.

OBAVEZNO POGLEDAJTE Srbija 72 – 68 Litvanija izjave NBA igrača, Bogdana, Jokića, Bjelice i ostali | Meridian TV Sport