MITROVIĆ NASTAVIO DA REŠETA Novi gol Srbina u trijumfu Fulama

Mitrović nastavio sa golovima u dresu Fulama (Photo: Naomi Baker/Getty Images)

Fudbaleri Fulama pregazili su Milvol sa 4:0 na svom terenu u 4. kolu Čempionšipa, a treći gol bio je delo Aleksandra Mitrović.

Srpski reprezentativac je nastavio sa sjajnim igrama u dresu „kotidžera“. Ovo je bio njegov treći gol u prvenstvu.

Domaćinu je bilo potrebno samo 15 minuta da dođe do prednosti. Mrežu golmana Bialkovskog zatresao je Kavalijero. Do odlska na odmor fudbaleri Fulama postigli su još jedan gol, a on je bio delo Nokarta.

Nakon toga na scenu stupa Mitrović. Napadač ekipe sa „Krejven Kotidža“ je bio precizan u 56. minutu sa bele tačke i potvrdio da se nalazi u odličnoj formi.

Slavlje našeg napadača nakon pogotka (Photo: Naomi Baker/Getty Images)

Konačanih 4:0 za izabranike Skota Parkera postavio je Kavalijero drugim pogotkom na utakmici.

Posle ovog trijumfa Fulam se nalazi na trećem mestu na tabeli sa devet bodova, dok je Milvol deveti sa sedam.

NE PROPUSTITE Tadija Dragićević: Raduljica će ‘pokidati’ na Svetskom! Jokić i Bogdan lideri | Meridian TV uživo