JUVE SE PROVUKAO Crveni karton i penal u nadoknadi rastužili Milan!

Milan opet bez sreće (FOTO: Marco Luzzani/Getty Images)

U prvom polufinalnom susretu Kupa Italije, Milan i Juventus odigrali su 1:1, iako je domaći tim vodio sve do sudijske nadoknade.

Milan ima za čim da žali, Juve se opet provukao neporažen u susretu s velikim rivalom i to je kratak opis duela na „San Siru“.

Nakon „nule“ na poluvremenu, Ante Rebić, Milanov džoker, doveo je svoj tim u vođstvo u 61. minutu.

Teo Ernandez je centrirao s desne strane, a Hrvat na prvu, s ivice peterca, pogodio – 1:0!

Potom je, deset minuta kasnije, upravo Ernandez zaradio drugi žuti karton, te su „rosoneri“ u završnicu ušli s igračem manje.

To ih je, na kraju i koštalo, pošto je Juventus stigao do izjednačenja, ni manje ni više, nego u zaustavnom vremenu.

Lopta je pogodila u ruku odmbrambenog igrača domaćih, nakon pokušaja Ronalda, sudija je pokazao na belu tačku.

Upravo je Portugalac u prvom minutu nadoknade poravnao rezultat, te obezbedio mirniji revanš u Torinu, 4. marta.