BEZ MILOSTI Pet golova Ivanovića za Partizan u osmini finala Kupa

Crno-beli bez milosti: Pet golova Đorđa Ivanovića protiv Vodojaže u Kupu Srbije (FOTO: Srdjan Stevanovic/Starsport)

Fudbaleri Partizana plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije pobedom nad Vodojažom sa ubedljivih 6:0 (1:0) u gostima.

Nisu imali crno-beli milosti u Grošnici, a meč je apsolutno obeležio Đorđe Ivanović.

Po malo zaboravljeni krilni napadač postigao je čak pet golova i nametnuo se treneru Savi Miloševiću. Jedan pogodak u utakmici šesnaestine finala Kupa delo je Aleksandra Lutovca.

Milošević je propisno „promešao karte“ i dao šansu uglavnom igračima koji su imali manju minutažu ove sezone. Jasno je ko se najbolje pokazao…

Partizan je u prvom delu dugo tražio put do mreže četvrtoligaša i jednom kada ga je pronašao, nije imao nameru da se zaustavi.

Ivanović je u 41. minutu slomio otpor Vodojaže i najavio sopstvenu rafalnu paljbu. Na samom početku drugog dela je udvostručio prednost i još tri puta do kraja zatresao mrežu, od toga jednom na asistenciju Lakčevića.

Doprinos ubedljivoj pobedi branioca trofeja jednim pogotkom dao je i Lutovac.

Iako protivnik nije merilo, mogao je Milošević da vidi neke nove adute na delu i odmori proverene snage.

KUP SRBIJE, ŠESNAESTINA FINALA
VODOJAŽA – PARTIZAN 0:6 (0:1)
Strelci: Ivanović u 41, 46, 61, 67, 90. i Lutovac u 66. minutu

Vodojaža: Živak, Dajić (od 52. Đurić), Đokić, Mijalčić, Komatina, Petrović, Jekić, Vuković, Vasiljević, Nedeljković (od 65. Jovanović), Sretenović (od 73. Perović).
Partizan: Stevanović, Pešukić, Vujačić, Dinga, Urošević, Smiljanić, Lakčević, Ivanović, Marković (od 73. Đorđević), Lutovac, Gigić (od 46. Jovanović).

LEGENDE NA JEDNOM MESTU Spektakl u režiji Pirla, Totija i Klinsmana

OBAVEZNO POGLEDAJTE Brana Ilić: Milijaš pas – ja gol! O nekad prejakom Partizanu, Arisu i navijačima, dosadi u Mađarskoj