PAO REKORD STAR 55 GODINA Hoakin je kao vino, tri gola za 20 minuta

Hoakin (Photo by Aitor Alcalde/Getty Images)

Betis je razmontirao Atletik Bilbao u samo 20 minuta. Postigao je tri gola, a sva tri neumorni Hoakin Sančez.

Savršeni het-trik je nešto što se baš retko viđa. Tri gola jednog igrača u poluvremenu, a da niko sem njega nije bio strelac.

I kada na to dodamo činjenicu da Hoakin ima punih 38 godina – dobijamo fantastičnu kompletnu sliku.

Njegova ljubav prema Betisu ga i dalje drži na terenu i to je jasno, ali ovakvu strast nećete videti kod mnogo mlađih fudbalera.

GOL SEZONE U ITALIJI Mamma mia, Goran Pandev!

Naravno, postao je najstariji strelac het-trika u istoriji La Lige. Pretekao je legendarnog Alfreda di Stefana, koji je imao 37 godina i 255 dana. A rekord je postavio pre 55 godina!

Evo kako izgleda kada 38-godišnjak rešeta:

Bilbao je inače uspeo da smanji na 3:1 do kraja poluvremena, golom Injakija sa bele tačke.

Ovo je treća utakmica zaredom na kojoj fantastični veteran postiže gol za Betis.

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski Kutak E07 | Proleće je (ne)dostižno! Liga šampiona i Liga Evropa! Močibob i Borota tipuju!