PREOKRET AJNTRAHTA Kostić 90, Joveljiću poluvreme, povratak Mijata

Prvenac Dosta u novom dresu (FOTO: Eintracht Frankfurt)

U trećem kolu Bundeslige, Ajntraht je kod kuće savladao Fortunu iz Dizeldorfa sa 2:1, uz sjajnu partiju Gonsala Pasjensije.

Gosti su poveli golom Ruvena Heningsa, za prednost na poluvremenu, da bi novopridošli napadač Bas Dost izjednačio u nastavku, svojim prvim golom u novom klubu.

Asistirao mu je Pasjensija, koji je na kraju odlučio pobednika posle prodora Da Koste po desnoj strani.

Filip Kostić odigrao je celu utakmicu u dresu Ajntrahta, a Dejana Joveljića, koji je bio u startih 11, na poluvremenu je zamenio upravo Dost.

Raduje povratak Mijata Gaćinovića u pogon nakon povrede.

Reprezentativac Srbije odigrao je poslednjih 25 minuta na „Komercbank areni“, zamenivši Sebastijana Rodea.

Bila je ovo druga pobeda Frankfurta u tri kola, odnosno drugi poraz Dizeldorfa u isto toliko utakmica.