„RADONJIĆ SPECIJAL“ Majstorija Srbina poslala Marsej u osminu finala

Radonjić opet "džoker" Marseja (FOTO: Olympique Marseille)

Marsej je uspeo da slomi otpor Granvila u samoj završnici za 3:0, a Nemanja Radonjić „overio“ je plasman u osminu finala Kupa Francuske.

Gosti su bili dominantniji kroz celu utakmicu, ali Granvil je prvo izvukao „nulu“ na poluvremenu i držao se sve do 75. minuta utakmice.

Stvari Marseju dosta je olakšao Vilijam Sea drugim žutim kartonom, što je tim iz najveće francuske luke ekspresno iskoristio.

Prvo je Alvaro posle dugog napada na asistenciju Kevina Strotmana doneo prednost 120 sekundi kasnije…

A potom, u 79. u igru ulazi Radonjić.

Samo četiri minuta bilo mu je dovoljno da lepim, odmerenim udarcem pošalje loptu iza leđa golmana domaćih i trasira put u narednu rundu.

Dmitri Paje postavio je konačnih 3:0, u sudijskoj nadoknadi.

U osmini finala najmasovnijeg francuskog fudbalskog takmičenja, protivnik Marseja biće pobednik susreta između Angulema i Strazbura.

SRBIN KRALJ MEĐU STATIVAMA Najbolji golman Evrope je naš Rajković!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Ivica Iliev za Meridian TV o „totalnom fudbalu“ Partizana, Miloševiću, Stankoviću, Sadiku, Sumi i „pijaci“