Tandem De Brujne – Aguero ponovo gazi, neverovatan učinak Argentinca!

Neuništivi Serhio Aguero (FOTO: Alex Livesey/Getty Images)

U 24. kolu Premijer lige, Mančester siti savladao je Šefild junajted na gostovanju sa 1:0, a gol odluke postigao je neuništivi Serhio Aguero.

Šefild je imao „nulu“ na poluvremenu pre svega zahvaljujući golmanu Dinu Hendersonu, koji je u 36. minutu odbranio penal Gabrijelu Žezusu.

Možda i najpravedniji ishod, pošto deluje da je jedanaesterac bio prestrogo dosuđen, tj. da je Rijad Marez jedva čekao da padne.

Mada, možda je i dvadesetdvogodišnji golman bio izvan linije. Bilo kako bilo, sad nema nazad, zar ne?

Ipak, u nastavku aktuelni šampion uspeo je da slomi otpor „oštrica“.

„Standardan“ prodor Kevina de Brujnea, ubitačna asistencija na sam peterac i naravno, ko će drugi biti tu nego – Aguero!

Akcija koju smo gledali nebrojeno puta… I ko zna koliko još ćemo je gledati!

Bio je ovo osmi gol Argentinca u svega 355 minuta fudbala ove sezone… Da, dobro ste pročitali – neverovatan podatak!

Ovim trijumfom, „građani“ su nastavili trku s Liverpulom, ali prvak Evrope ima 13 bodova više i dve utakmice manje.

Mada, po tabeli, trka je možda već gotova…

SVET BRUJI O OVOME: Promašili isti penal tri puta i to – u 90. minutu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Ivica Iliev za Meridian TV o „totalnom fudbalu“ Partizana, Miloševiću, Stankoviću, Sadiku, Sumi i „pijaci“