MAGIJA JOVIĆA, KRALJ LOŠ: Odbačeni Bejl spasao Real pa pocrveneo!

Jović pokazao šta ume, Bejl Zidanu da je pogrešio (FOTO: David Ramos/Getty Images)

U trećem kolu Primere, Real Madrid je odigrao 2:2 protiv Viljareala, a oba gola za „kraljeviće“ postigao je Geret Bejl.

Poveli su domaći u ranoj fazi utakmice, pošto je odbitak nakon odbrane Tiba Kurtoe iskoristio Đerar Moreno.

Uzvratio je Real na izmaku prvog poluvremena, posle sjajne akcije.

Kazemiro do Jovića, Jović „štiklom“ do Karvahala, ovaj do Bejla kom nije bilo teško da zatrese mrežu!

Nešto što je izgledalo kao Real nekad!

Petnaestak minuta pre kraja, Moi Gomez doneo je prednost „žutoj podmornici“, opet je intervenisao Kurtoa.

Posle pravog karambola u šesnaestercu gostiju, vezni igrač Viljareala je poslao loptu u gol.

Bejl… Odbačen, pa vraćen, neshvaćen… Kako god, drugim golom doneo je poravnanje rezultata na „Keramika“ stadionu.

Iskoristio je sjajno dijagonalu Modrića po zemlji i šutem u bliži ugao izjednačio četiri minuta pre kraja.

Ni to nije bilo sve od Velšanina, pošto je u sudijskoj nadoknadi uspeo da u roku od svega dva minuta dobije dva žuta kartona.

Heroj i tragičar istovremeno, može se reći, ali i spasilac Reala. Vrlo moguće i Zinedina Zidana – koji ga je odbacio.

PREOKRET ATLETIKA U REŽIJI REZERVISTA

Gradski rival Reala, Atletiko, iznenađujuće je gubio od Elčea na poluvremenu, da bi usledio spektakl u nastavku.

Bilo je 2:0 za goste, sjajni Žoao Feliks je smanjio rezultat pred istek pola časa igre u prvom delu.

Vitolo je zamenio Ljorentea na poluvremenu i doneo izjednačenje, da bi pobedu Atletiku obezbedio još jedan igrač s klupe.

Tomas je zamenio Feliksa u 84. minutu, a u devedesetom naterao stadion „Vanda Metropolitano“ da eksplodira.

„Jorgandžije“ su trenutno jedini tim u Španiji s maksimalnim učinkom nakon tri odigrana kola.