TSC NE STAJE Tandem Lukić-Silađi srušio i Rad, Vojvodina jedva

Vladimir Silađi bio je strelac za TSC (FOTO: Srdjan Stevanovic/Starsport)

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole nastavili su fenomenalne igre. Ovoga puta, pao je Rad (2:0) u 10. kolu Linglong Superlige Srbije.

Trenutno najbolji tandem u ligi, koji čine Vladimir Silađi i Nenad Lukić, ponovo je imao glavnu reč. Obojica su bili strelci i obojici je ovo bio šesti gol u sezonni.

Već u drugom minutu Silađi je najavio novu pobedu TSC-a, a Lukić je u 53. potvrdio osvajanje tri boda.

Ovo je sedma pobeda prvoplasirane ekipe u Srbiji, dok je Rad zabeležio već osmi poraz, pa se nalazi na pretposlednjem mestu.

NA STRANI POGON Prvenac Kanjasa, opet Ben, Tomane se nameće

U Lučanima je domaća Mladost pružila odličan otpor Vojvodini.

Ipak, „lale“ su slavile 2:1 golom Bojana Matića u 85. minutu.

Nikola Drinčić je u 12. minutu doneo vođstvo ekipi iz Novog Sada, ali je Bojović izjednačio deset minuta pre odlaska na odmor. Samo dva minuta kasnije, iskusni Vladimir Radivojević dobija direktan crveni karton.

Pobedu Vojvodini, koja je ostala na dva boda zaostatka u odnosu na TSC, doneo je najbolji strelac lige Bojan Matić.

Proleter je na svom terenu pobedio Napredak, i tako zaokružio odlično popodne vojvođanskih timova.

Novosađani su poveli golom Balabanovića u 9. minutu, a Milan Mirosavljev je 15 minuta pre kraja postavio konačnih 2:0. Isti igrač je u 58. minutu promašio jedanaesterac.

VRATIO SE Sjajni Gajić šmekerski poručio: Biće opet ta Liga šampiona