TOTENHEM NE ZNA ZA POBEDU I Šefild odneo bod iz Londona

Totenhem ponovo ispustio bodove u Premijer ligi (Photo by Stephen Pond/Getty Images)

Totenhem nije uspeo da pobedi Šefild junajted (1:1) u 12. kolu Premijer lige, i tako produžio seriju bez trijumfa na pet mečeva.

Prvo poluvreme nije donelo apsolutno ništa: borbene „oštrice“ su držale „nulu“, a Totenhem nije uspevao da dođe do ozbiljnijih šansi.

Ipak, sve se promenilo u drugom poluvremenu.

Pukom srećom je lopta stigla do Sona u šesnaestercu protivnika, a on je bio neumoljiv i doneo vođstvo domaćima.

Šefild, koji je i dalje neporažen na gostovanjima ove sezone u Premijer ligi, nije odustajao. Samo dva minuta kasnije, lopta je završila u golu Gazanige – 1:1.

Ali, poslednju reč je imao VAR. Enda Stivens, koji je centrirao Mekoldriku za gol, bio je u minimalnom ofsajdu.

Imali su „pevci“ sreće, ali ni to im nije pomoglo da stignu do pobede.

Samo 12 minuta pre kraja utakmice, drugo izjednačenje – ovoga puta ni VAR nije spasio Poketinovu ekipu. Boldok je želeo da centrira sa desne strane, ali je lopta direktno završila u golu.

Do kraja, kao i do sada, Totenhem nije uspevao da stvori značajnije prilike, pa je podela bodova bila neizbežna.