DERBI PRIPAO INTERU Parižani poklekli posle penala

Fudbaleri Intera savladali su PSŽ nakon boljeg izvođenja penala (Photo: Fred Lee/Getty Images)

Prijateljsku utakmicu u Makau su odigrali Inter i Pari Sen Žermen. Italijani su slavili sa 2:1 nakon penala, u regularnom delu je bilo 1:1.

Bolje je meč počeo za šampiona Francuske. Igrao se 41. minut kada je novajlija u redovima PSŽ-a Pablo Sarabija izveo slobodan udarac.

Tilo Kerer je bio najviši u skoku i savladao je Samira Handanovića.

Sve je slutilo na novi poraz izbranika Antonija Kontea, ali je Samuele Longo doneo izjednačenje u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Zbog nerešenog rezultata pristupilo se izviđenju penala, kako bi se dobio pobednik.

Presudna je bila sedma serija, kada je mladi Artur Zagre promašio za PSŽ, da bi Žoao Mario bio precizan i doneo nero-azurima pobedu.