INTER „OKRENUO“ BOLONJU Moćna poruka gostiju Siniši Mihajloviću!

Lukaku vodio Inter do preokreta (Photo by Mario Carlini / Iguana Press/Getty Images)

Inter je ostvario pobedu na teškom gostovanju u Bolonji u 11. kolu Serije A, a dva gola je postigao sjajni Romelu Lukaku.

Povela je Bolonja na „Renato Dal Ari“ sjajnom timskom akcijom i golom Roberta Sorijana. Igrao se 59. minut, i mirisalo je na kiks ekipe Antonija Kontea.

Da ovaj Inter ne liči na neki iz prethodnih sezona, bilo je jasno još na samom startu sezone, ali su nero-azuri ponovo oduševili – borbenošću i smirenošću i kada ne ide.

I trud se isplatio, a junak je bio Romelu Lukaku.

Belgijanac uživa u Milanu i to se vidi po njegovim igrama. Pokupio je odbitak u 75. minutu za izjednačenje, a u 90. je realizovao jedanaesterac za pobedu, i vrlo važna tri boda.

Gostujući navijači, oni najvatreniji, istakli su transparent posvećen Siniši Mihajloviću, i njegovoj životnoj borbi:

U derbiju kola ranije u toku dana, sjajna Roma je savladala Napoli 2:1, uprkos promašenom penalu Aleksandra Kolarova.

Zaniolo je u 19. minutu doveo „vučicu“ u vođstvo, a Veretu je početkom drugog poluvremena duplirao prednost domaćih. Nadu Napoliju da može da izbegne poraz ulio je Milik u 72. minutu, ali ipak gosti sa juga nisu mogli ni do boda.

POBEDIO MILAN Suso majstorijom presudio SPAL-u!