ŠLAG NA TORTU Kvaljarela, Žoao i Čeri zapalili 7+ vatromet na Sardiniji!

(FOTO: Cagliari Calcio)

Završeno je 14. kolo Serije A, onako kako se samo poželeti može! Kaljari i Sampdorija odigrali su sjajnu utakmicu, koja je završena 4:3!

U uvodnih pola sata na Sardiniji, Žoao Pedro se „lepio“ gola, ali nije uspeo da zatrese mrežu gostiju iz Đenove.

Kad nije Kaljari postigao pogodak, jeste Sampdorija, preko neuništivog Fabija Kvaljarele u 35. minutu, s bele tačke.

To je bio i rezultat prvog poluvremena, a u nastavku je usledio još jedan šok za domaće navijače… Gaston Ramirez je na dodavanje Kvaljarele udvostručio vođstvo Sampa!

Međutim, znamo ko s trakom na ruci hrabro predvodi fudbalere Kaljarija u ovoj zaista sjajnoj sezoni… Rađa Naingolan!

Belgijanac je u svom stilu, snažnim šutem tu negde oko 16 metara, smanjio na 2:1 u 69. minutu! Ima još da se igra, pokazao je!

A imao je, bogami, još štošta da pokaže i Kvaljarela. Svega minut kasnije, vratio je +2 svom timu, ekspresno!

Na scenu je tada stupio Žoao Pedro.

Prvo je u 75. minutu petom savladao golmana Sampdorije posle dodavanja Luke Pelegrinija, da bi se nakon centaršuta Naingolana najbolje snašao u petercu… 2:2!

Kakav povratak, ali to nije bilo sve… Nikako! Kalčo je to!

Duga akcija viđena je duboko u sudijskoj nadoknadi, Pelegrini je centrirao u srce kaznenog prostora, skočio je Alberto Čeri i – eksplozija!

Veličanstven preokret Kaljarija u slast kladioničara, za 7+ i „iz dvojke u keca“, a na radost navijača i igrača kluba sa Sardinije – za vrh tabele!

120 GODINA ĐAVOLJE RABOTE Milan će imati moćne dresove za jubilej!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Fudbalski Kutak E06 | Pijanstvo uživo! Baštenski patuljak, Lewandowski, AZ, Pirej i proleće u Evropi