JEVTOVIĆ KAO RONALDO: Gol bivšeg igrača Partizana za TV špice!

0
Marko Jevtović postiže gol za Konajspor protiv Alanjaspora (FOTO: Twitter printscreen)

Srpski fudbaler Marko Jevtović postigao je izuzetno lep gol u pobedi svog Konjaspora nad Alanjasporom od 4:2 u 31. kolu turske Superlige.

Igrao se 39. minut kad je bivši igrač Partizana namestio loptu i u maniru Kristijana Ronalda izveo slobodan udarac.

Lopta je promenila putanju u letu i prevarila golmana domaćih Hajdara Jilmaza, za izjednačenje u velikom stilu.

Majstorija Jevtovića kao da je probudila njegov tim, koji je svega dva minuta kasnije poveo preko Jensa Jonsona.

Nekadašnji napadač Njukasla Papis Sise bio je strelac za izjednačenje Alanje početkom drugom dela.

Ipak, Konja je pogocima Omera Sahinera i Paola Hurtad odnela ceo plen s gostovanja na Mediteranskom moru.

Nakon 31. kola Alanjaspor je šesti na tabeli Superlige sa 42 boda, dok je Konjaspor osmi s dva boda manje.

Jevtović i ekipa u sledećoj rundi dočekuju Trabzon, dok Alanja putuje u Istanbul gde će igrati protiv Bešiktaša.

POTVRĐENO: Liverpul protiv Barselone bez dva najbolja igrača!