LINGLONG SUPERLIGA: Sjajni TSC na vrhu, minimalac Čukaričkog

TSC je pravi hit Linglong Superlige (FOTO: Srdjan Stevanovic/Starsport)

Čukarički i TSC su pobedama nad fudbalerima Spartaka odnosno Radnika kompletirali treće kolo Linglong Superlige.

Dve pobede domaćina i jedna gostiju – to je rezime poslednje tri utakmice ove runde domaćeg prvenstva.

Partizan je bez publike, ali i bez problema deklasirao Mačvu sa 4:0 i napravio najbolju moguću uvertiru pred duel sa Malatijom.

Pravi hit Superlige definitivno je TSC. Debitant iz Bačke Topole u elitnom rangu niže čuda.

TSC je upsao i treću pobedu, i sa maksimalnim učinkom probio se na vrh tabele zajedno sa Vojvodinom.

Novi trijumf ostvaren je u Subotici protiv Spartaka – 2:1. Strelci za pobedničku ekipu bili su Lukić u četvrtom minutu iz penala i Milićević u 74.

Strelac za Spartak bio je Obradović krajem prvog poluvremena, ali je TSC odneo ceo plen i nastavio da sanja na javi. I to sa desetoricom celo drugo poluvreme, jer je Varga pocrveneo uoči predaha.

Čukarički je na Banovom brdu savladao Radnik sa 1:0 golom Tedića u sedmom minutu. Taj rezultat ostao je na semaforu sve do samog kraja.