Neviđen skandal: Huligani Olimpijakosa prekinuli meč omladinaca u LŠ

Navijači Olimpiijakosa prekinuli meč omladinske Lige šampiona (FOTO: Milos Bicanski/Getty Images)

Nezapamćena scena se dogodila na utakmici omladinske Lige šampiona između Olimpijakosa i Bajerna koja je odigrana u Atini.

Naime, najvatrenije pristalice kluba iz Grčke su u jednom momentu uletele na teren i prekinule utakmicu, očigledno nezadovoljni što je njihova ekipa gubila posle 85 minuta sa 4:0.

Kao svemirski brod: Totenhem – Zvezda i priča o stadionu od milijardu evra

Huligani su tada sa palicama u rukama, njih oko 80 koji su sa ulice uleteli na teren, odjednom su se pojavili kraj aut linije, pa su igrači domaćeg tima najpre odlučili da zaštite goste.

Mada je sreća u nesreći to što oni nisu napadali fudbalere na terenu. U svom ovom haosu došlo je i do povreda. Četiri navijača Bajerna su povređena.

Nekoliko minuta svi su u neverici posmatrali šta se dešava, igrači Bajerna su se sklonili, Olimpijakos se naravno izvinio gostima iz Minhena.

Zaiste neverovatna situacija. Ipak treba imati na umu da su to deca koja se tek uče fudbalu. Nasilje u sportu nije nigde dozvoljeno, a posebno ne na utakmicama mlađih kategorija.

TO JE ZDRAVO RIVALSTVO Mitrović nabavio ulaznice navijačima Zvezde

OBAVEZNO POGLEDAJTE FUDBALSKI KUTAK E02 | Totenhem – Crvena Zvezda, Borota tipuje: Prvi korner u drugom poluvremenu …